Aktualności

Wkrótce NOWOŚCI w Perfect Skin

monduniqNOWOŚCI ZABIEGOWE JUŻ WKRÓTCE!!!

W trosce o naszych klientów oraz zapewnienie najwyższej jakości usług gabinet Perfect Skin podjął współpracę z profesjonalną francuską firmą  M’onduniq.

 

 

 

M’onduniq Cosmetiques Professionnelto profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Naturioska, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy Zachodniej. Największa część produktów marki opracowywana i produkowana jest we Francji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu laboratoriów badawczych, które starannie opracowują innowacyjne formuły dermokosmetyczne nasza marka jest w stanie oferować swoim odbiorcom produkty najwyższej jakości.
Proces badań dermatologicznych oraz hipoalergicznych obejmuje wszystkie nasze produkty, gwarantując ich skuteczność i potwierdzając deklarowane właściwości.
We wszystkim kosmetykach oferowanych przez M’onduniq stosowane są tylko i wyłącznie składniki aktywne, które pozyskiwane są bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska. Laboratoria przy opracowywaniu nowych formuł korzystają z surowców najwyższych jakości i zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek wszystkie jego formuły testowane są przez kilkunastu kosmetologów i dermatologów aby sprawdzić ich działanie, konsystencję, zapach i odczucia Klientów.

Charakterystyka: marka charakteryzująca się produkcją wysokiej jakości profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz organicznych z zachowaniem najwyższych standardów zgodnych z rekomendacją EN ISO 22716. Wykorzystywanie do produkcji surowców certyfikowanych ECOCERT i ECOCERT GreenLife oraz Qualité France.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *