O nas

Perfect Skin Gabinet Kosmetologii Estetycznej 
to miejsce dla osób cieniących sobie profesjonalizm, wykształcenie, wysoką jakość oraz skuteczność. U nas mogą Państwo skorzystać z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Gabinet ten to niepowtarzalne miejsce, gdzie z troską i profesjonalizmem rozwiążemy Twój problem.

Gabinet dysponuje sprzętem kosmetologicznym najnowszej generacji,
a są to między innymi: oksybrazja, mezoterapia bezigłowa, galwanizacja, ultradźwięki, mikrodermabrazja diamentowa, liposukcja kawitacyjna, dermomasażer, elektrostymulacja twarzy, najnowsza technologia liftingu i odchudzania E-Vela, presoterapia (drenaż limfatyczny aparaturowy), elektrostymulacja ciała, elektrokoagulacja czy niesamowita mezoterapia igłowa MesoGun.

Pracujemy na profesjonalnych, ekskluzywnych dermokosmetykach DERMALOGICA.

dermalogicaTa amerykańska marka zadbała o bardzo wysokie stężenie (wręcz farmaceutyczne) składników aktywnych w każdym produkcie. Żaden kosmetyk nie zawiera sztucznych zapachów i barwników. Dermalogica pozbawiona jest tanich wypełniaczy, lanoliny czy olejów parafinowych. Formuły produktów są innowacyjne i wykazują ponadprzeciętny poziom skuteczności. Te wszystkie cechy i więcej sprawiają, że terapie Dermalogica nie są porównywalne z tańszymi odpowiednikami na rynku, a każdy zabieg jest wart swojej ceny, gdyż mają Państwo gwarancję jakości użytych kosmetyków.

arkanaInne znakomite marki kosmetyków, którymi wykonywane są zabiegi to: polska marka ARKANA, wykorzystująca najnowsze składniki wpływające na biochemię i fizjologię skóry, których celem jest autentyczna odnowa skóry.

higiena

 

Higiena i bezpieczeństwo to rzecz priorytetowa w naszym gabinecie, dlatego stosujemy odpowiednie procedury sanitarne oraz współpracujemy z gabinetem stomatologicznym posiadającym autoklaw, gdzie sterylizowane są nasze narzędzia.

 

 

 

martaPersonel

mgr kosmetologii Marta Brzostowska
                                          (Bogdańska)

terapeuta skóry 
kosmetolog estetyczny
biotechnolog medyczny
trycholog

 

 

Miłość i pasja do kosmetologii towarzyszyła mi od zawsze. Czuję dużą satysfakcję, gdy widzę efekty swojej pracy oraz zadowolenie swoich Klientów. Ukończyłam biotechnologię medyczną na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, a następnie pierwszy i drugi stopień kosmetologii na wydziale farmaceutycznym na tym samym Uniwersytecie Mikołaja Kopernika z wynikiem bardzo dobrym.
Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności podczas szkoleń, warsztatów, sympozjów czy na targach kosmetycznych. Monitoruję rynek kosmetyczny i wyszukuje nowości wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów. Moje motto to : „ piękna skóra to zdrowa skóra”.

Certyfikaty: