Aktualności

Nagroda dla Perfect Skin

Data publikacji 15 kwietnia 2016

perfect skin gabinet estetycznyMiło nam poinformować, że
Gabinet Perfect Skin zajął
2 miejsce
w plebiscycie na najlepsze Kliniki i Gabinety Medycyny Estetycznej w Bydgoszczy
„Piękni na wiosnę”.

Dziękujemy za oddane głosy!
Dziękujemy za to, że jesteście z nami :)

Wkrótce NOWOŚCI w Perfect Skin

monduniqNOWOŚCI ZABIEGOWE JUŻ WKRÓTCE!!!

W trosce o naszych klientów oraz zapewnienie najwyższej jakości usług gabinet Perfect Skin podjął współpracę z profesjonalną francuską firmą  M’onduniq.

 

 

 

M’onduniq Cosmetiques Professionnelto profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Naturioska, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy Zachodniej. Największa część produktów marki opracowywana i produkowana jest we Francji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu laboratoriów badawczych, które starannie opracowują innowacyjne formuły dermokosmetyczne nasza marka jest w stanie oferować swoim odbiorcom produkty najwyższej jakości.
Proces badań dermatologicznych oraz hipoalergicznych obejmuje wszystkie nasze produkty, gwarantując ich skuteczność i potwierdzając deklarowane właściwości.
We wszystkim kosmetykach oferowanych przez M’onduniq stosowane są tylko i wyłącznie składniki aktywne, które pozyskiwane są bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska. Laboratoria przy opracowywaniu nowych formuł korzystają z surowców najwyższych jakości i zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek wszystkie jego formuły testowane są przez kilkunastu kosmetologów i dermatologów aby sprawdzić ich działanie, konsystencję, zapach i odczucia Klientów.

Charakterystyka: marka charakteryzująca się produkcją wysokiej jakości profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz organicznych z zachowaniem najwyższych standardów zgodnych z rekomendacją EN ISO 22716. Wykorzystywanie do produkcji surowców certyfikowanych ECOCERT i ECOCERT GreenLife oraz Qualité France.

„Dzień mamy”

Kochamy_nasze_mamy_3339897Z okazji Dnia Mamy życzymy wszystkim Mamom zdrowia oraz siły w codziennych zmaganiach, codziennej radości i uśmiechu na ustach. Piękna wewnętrznego i zewnętrznego bez względu na lata.

Dziękujemy Wam za wszystkie trudy
i starania, składamy Wam dzisiaj najszczersze podziękowania.

(Ps. szczególne życzenia dla mamy Basi :) )

Trądzik pospolity nie tylko zmora nastolatków to realny problem kobiet dorosłych

            
???????????????Myśląc trądzik pospolity wyobrażamy sobie nastolatka, (dlatego też trądzik młodzieńczy), któremu w okresie dojrzewania buzują hormony. Niestety statystyki pokazują, że aż 50% dorosłych kobiet, czyli w wieku powyżej 21 roku życia boryka się z trądzikiem pospolitym i jest to przypadłość bardzo trudna w pielęgnacji i leczeniu.
Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele. Niewątpliwy wpływ mają takie czynniki jak: styl życia, środowisko naturalne, czy nasza dieta.


Czytaj dalej

Ukojenie dla zmęczonych oczu

Twoje oczy są przemęczone pracą? O to parę prostych ćwiczeń poprawiających ich kondycję:

  • ćwiczenie z bliska z daleka: Patrz na palec wskazujący i, nie odrywając od niego wzroku, zbliżaj go powoli do czubka nosa. Następnie powoli odsuwaj palce, prostując ramię. Powtarzaj ćwiczenie 5 razy, zrób 3 serie.
  • ćwiczenie krążenie: Popatrz najpierw do góry, potem wolno kieruj wzrok na prawo zataczając półokrąg i w dół. Zrób ćwiczenie w drugą stronę zaczynając od góry i patrząc w lewo, a następnie w dół. Powtarzaj 5 razy.
  • Odejdź od komputera spójrz przez okno w daleki punkt, oczy rozluźniając się odpoczywają.
  • Zasłoń oczy rękoma, pomrugaj, aby nawilżyć gałkę oczną.

Witamina C i A to klucz to piękna

Serum, kremy czy maski z witaminą C czy retinolem (wit. A) lepiej jest kupować tylko w salonach kosmetycznych albo w aptekach, gdyż tylko tu masz pewność, że skład i stężenie aktywnych składników jest na wysokim poziomie. Jeśli chcesz zainwestować w kosmetyk domowy warto kupić serum, które odpowiednio odżywi Twoją skórę. Możesz dodać go do kremu lub nałożyć bezpośrednio na skórę pod krem.

Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy?

Jeśli szukasz najlepszego i skutecznego antidotum na zmarszczki i przebarwienia zainwestuj w filtry przeciwsłoneczne. Promieniowanie słoneczne znacznie przyśpiesza efekt starzenia się skóry, dlatego w toaletce zadbanej kobiety filtry powinny znaleźć swoje miejsce, pamiętaj, aby stosować je codziennie.

Mity dotyczące urody: Kosmetologia estetyczna tylko dla osób starszych chcących cofnąć proces starzenia się?

Mit: kosmetologia estetyczna tylko dla osób starszych chcących cofnąć proces starzenia się?

Niestety proces starzenia się jest nieuchronny i nie da się go cofnąć. Natomiast kosmetologia estetyczna jest w stanie pomagać i utrzymać skórę twarzy i ciała w dobrej kondycji i sprawić, że starzenie się będzie piękne i zdrowe. Kosmetologia i medycyna estetyczna kojarzy się często tylko z botoxem i kwasem hialuronowym, to wspaniałe zabiegi jednak kosmetologia to znacznie szersza dziedzina oferująca między innymi liczne zabiegi ujędrniające, odżywiające, rozświetlające, detoksykujące i modelujące twarz oraz ciało. Zabiegi kosmetologii estetycznej dedykowane są osobom od 20 roku życia do później starości. Każda terapia jest dobierana indywidualnie trafiając z sedno problemu. Dzięki profilaktyce, stosowaniu zabiegów pielęgnacyjnych oraz regularnej pielęgnacji domowej odpowiednio dobranymi dermokosmetykami jesteśmy w stanie znacznie oddalić proces starzenia, stymulować naszą skórę do regeneracji oraz poprawić już powstałe zmiany na skórze.

Mity dotyczące urody: Krem nawilżający to wystarczające nawilżanie?

Mit: krem nawilżający to wystarczające nawilżanie?

Wiele osób uważa, że do odpowiedniego nawilżenia skóry twarzy i ciała wystarczy stosowanie kremów i balsamów. Jednak kuracja kremami tylko w znikomym stopniu nawilża i odżywia naszą skórę, ponieważ działa powierzchownie. Jeśli skóra w wyniku różnych czynników wewnętrznych i zewnętrznych jest mocno przesuszona i odwodniona, sam krem nie wystarczy i wymagana jest specjalistyczna pielęgnacja w gabinecie kosmetologicznym. Taką skórę, należy wcześniej odpowiednio przygotować, oczyścić i jeśli tego wymaga złuszczyć i poddać detoksykacji. Dopiero po takich zabiegach można zastosować terapię nawilżającą zgodą z potrzebami skóry, a substancje aktywne wprowadzić urządzeniami lub manualnie. Tak odświeżona i nawodniona skóra, ma większe szanse skorzystać z dobroczynnych składników zawartych w kosmetykach do pielęgnacji domowej.